Этот сайт использует cookie для улучшения и оптимизации вашего опыта использования данного ресурса. Продолжая использовать этот сайт, вы соглашаетесь на использование нами файлов cookie на этом сайте. Читать дальше
Назад

Детали:

  • Клиент:

    SIA „Didrihsons arhitekti”
  • Период:

    2017.-2018 год
  • Место:

    Miera iela 25, Rīga

Описание:

Būvprojekta izstrāde (Ūdensapgāde un kanalizācija, ārējie tīkli (ŪKT). Lietus ūdens kanalizācija, ārējie tīkli(LKT); Vājstrāvas apgāde- ārējie tīkli (VST); Elektroapgāde – ārējie tīkli (ELT); Vadības un automatizācijas sistēmas (VAS); Elektronisko sakaru tīkli (ESS); Elektroapgādes daļa (EL); Apkure, vēdināšana un gaisa kondicionēšana (AVK); Ūdensapgāde un kanalizācija, iekšējie tīkli (ŪK); Būvkonstrukcijas (BK))
Šveices uzņēmums Rosche ir iegādājies savu vēsturisko īpašumu un vēlās izveidot mūsdienīgu, funkcionālu biroju, saglabājot ēkas vēsturisko vērtību. Mūsu pārziņā šajā projektā ir visu sadaļu projektēšana, izņemot arhitektūru. Šis ir viens no pirmajiem projektiem, kurā varam sevi pierādīt kā kompetentu un uzticamu pilna cikla projektēšanas uzņēmumu. Šo uzdevumu interesantāku padara fakts, ka ēkas viens stūris ir nosēdies par 50 cm. Pēc izpētes esam atraduši veidu, kā ēku iztaisnot, izmantojot Latvijā nebijušu risinājumu.