This site uses cookies to improve your experience and optimize your experience. By continuing to use this site, you agree to our use of cookies on this site. Read more
Back

Details:

  • Client:

    SIA „Didrihsons arhitekti”
  • Period:

    2017.-2018 year
  • Place:

    Miera iela 25, Rīga

Description:

Būvprojekta izstrāde (Ūdensapgāde un kanalizācija, ārējie tīkli (ŪKT). Lietus ūdens kanalizācija, ārējie tīkli(LKT); Vājstrāvas apgāde- ārējie tīkli (VST); Elektroapgāde – ārējie tīkli (ELT); Vadības un automatizācijas sistēmas (VAS); Elektronisko sakaru tīkli (ESS); Elektroapgādes daļa (EL); Apkure, vēdināšana un gaisa kondicionēšana (AVK); Ūdensapgāde un kanalizācija, iekšējie tīkli (ŪK); Būvkonstrukcijas (BK))
Šveices uzņēmums Rosche ir iegādājies savu vēsturisko īpašumu un vēlās izveidot mūsdienīgu, funkcionālu biroju, saglabājot ēkas vēsturisko vērtību. Mūsu pārziņā šajā projektā ir visu sadaļu projektēšana, izņemot arhitektūru. Šis ir viens no pirmajiem projektiem, kurā varam sevi pierādīt kā kompetentu un uzticamu pilna cikla projektēšanas uzņēmumu. Šo uzdevumu interesantāku padara fakts, ka ēkas viens stūris ir nosēdies par 50 cm. Pēc izpētes esam atraduši veidu, kā ēku iztaisnot, izmantojot Latvijā nebijušu risinājumu.