Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk

Aktuālās vakances meklē šeit 

Pieci iemesli, kāpēc ir labi strādāt Citrus Solutions!

Vadošais nozarē

Citrus Solutions ir viens no vadošajiem inženiertehnisko tīklu un sistēmu projektēšanas, būvniecības un uzturēšanas uzņēmumiem Latvijā.

Profesionāla komanda

Mūsu komandā visā Latvijas teritorijā un Vācijā strādā vairāk kā 360 profesionāli un pieredzējuši darbinieki, tai skaitā:  37 būvdarbu vadītāji; 168 būvniecības un uzturēšanas speciālisti; 62 inženieri un projektētāji; 20 projektu vadītāji.

Jaunākās tehnoloģijas

Citrus Solutions saviem klientiem piedāvā jaunākos tehnoloģiskos risinājumus datu centru, drošības sistēmu un citu ēku inženiersistēmu izbūvē.

Attīstība un karjeras izaugsme

Uzņēmums saviem darbiniekiem piedāvā attīstības un karjeras izaugsmes iespējas, nodrošinot jaunu prasmju un zināšanu apguvi un iespēju darboties projektos, kas nav saistīti ar tiešajiem darba pienākumiem. Perfekts nav nekas, taču apsveicama ir tieksme uz izcilību, tāpēc uzņēmumā vienmēr tiek novērtēts un atbilstoši atlīdzināts darbinieku centīgs darbs un vēlme paveikt vairāk un labāk nekā tiek sagaidīts.

Ārpus darba aktivitātes

Aktīvākie darbinieki organizē dažādus ārpus darba pasākumus, kā Citrus FotoRalliju, radošās darbnīcas, tehniskās sacensības, ekskursijas un daudzus citus.