Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk

Aktuālās vakances meklē šeit

 

Pieci iemesli, kāpēc ir labi strādāt Citrus Solutions!

Vadošais nozarē.

Citrus Solutions ir viens no vadošajiem inženiertehnisko tīklu un sistēmu projektēšanas, būvniecības un uzturēšanas uzņēmumiem Latvijā.

Profesionāla komanda.

Uzņēmumā strādā vairāk kā 200 profesionāli tīklu būvniecības un uzturēšanas tehniķi un inženieri, ap 50 projektēšanas tehniķi un inženieri, kā arī 10 risinājumu vadītāji un tehnoloģiju eksperti.

Jaunākās tehnoloģijas.

Citrus Solutions saviem klientiem piedāvā jaunākos tehnoloģiskos risinājumus datu centru, drošības sistēmu un citu ēku inženiersistēmu izbūvē.

Attīstība un karjeras izaugsme.

Uzņēmums saviem darbiniekiem piedāvā attīstības un karjeras izaugsmes iespējas, nodrošinot jaunu prasmju un zināšanu apguvi un iespēju darboties projektos, kas nav saistīti ar tiešajiem darba pienākumiem. Perfekts nav nekas, taču apsveicama ir tieksme uz izcilību, tāpēc uzņēmumā vienmēr tiek novērtēts un atbilstoši atlīdzināts darbinieku centīgs darbs un vēlme paveikt vairāk un labāk nekā tiek sagaidīts.

Ārpus darba aktivitātes.

Aktīvākie darbinieki apvienojušies Citrus klubā, kas organizē dažādus ārpus darba pasākumus, kā Citrus FotoRalliju, radošās darbnīcas, tehniskās sacensības, ekskursijas un daudzus citus.