Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk

SIA Citrus Solutions ir viens no Latvijas vadošajiem inženiertehnisko sistēmu projektēšanas un būvniecības uzņēmumiem un ir daļa no SIA TET (Lattelecom) grupas, kuras akcionāri ir Latvijas Republika (51%) un Telia Sonera (49%). SIA Citrus Solutions dibināts 2005. gadā un darbojas Latvijas un Vācijas tirgos.

SIA Citrus Solutions saviem klientiem piedāvā biznesam piemērotākos inženiertehniskos risinājumus dažādās jomās. Citrus Solutions veic telekomunikāciju infrastruktūras un ēku vadības sistēmu, dažādu veidu drošības sistēmu, ārējo un iekšējo elektrotīklu risinājumus, datu centru projektēšanu un būvniecību, apkures, ventilācijas un kondicionēšanas sistēmu, ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmu projektēšanu, izbūvi un uzturēšanu. Atbilstoši klientu vajadzībām Citrus Solutions piedāvā integrētus risinājumus, aptverot pilnu infrastruktūras izveides un attīstīšanas pakalpojumu spektru – sākot ar esošās situācijas novērtēšanu un projektēšanu un beidzot ar projekta realizāciju un uzturēšanu. Citrus Solutions veic arī civilās būvniecības darbus  ģenerāluzņēmēja lomā.

Apgrozījums (milj. EUR)

Lai nodrošinātu klientiem nepieciešamo pakalpojumu klāstu, Citrus Solutions ir noslēdzis sadarbības līgumus ar partneriem iekārtu, kabeļu, sistēmu un tehnisko materiālu piegādei, kā arī būvniecības darbu veikšanai. Viena piedāvājuma ietvaros, klientiem tiek piedāvātas arī dažādu iekārtu komplektācijas, telekomunikāciju, elektroapgādes un citu infrastruktūru projektēšana un celtniecība.

Citrus Solutions realizētie projekti atspoguļo Sabiedrības spēju integrēt dažādus risinājumus, kā arī vadīt pilna spektra inženiertīklu izbūvi, kas ietver arī sarežģītu inženiertehnisko iekārtu nodrošinājumu būvniecības objektā. Klientu novērtēta ir sarežģītu integrēto projektu vadība un spēja pastāvīgi pielāgoties klienta mainīgajām vajadzībām, īpaši piedāvājot labākos risinājumus un alternatīvas projekta realizācijas gaitā.

 

Vērtības:

Drosme.

Sapņojam, izaicinām sevi un uzdrīkstamies darīt jaunas lietas. Rīkojamies aizrautīgi, iedvesmojoši, mācāmies un nebaidāmies kļūdīties. Mēs esam izlēmīgi un ātri. 

Uzticība.

Ir gadiem būvējama, sekundēs zaudējama. Mēs pildām solījumus un rūpējamies, lai mūsu pakalpojumi būtu vienkārši lietojami un stabili, serviss – vienmēr pieejams, atsaucīgs un uzticams.

Uzņēmēja gars.

Esi saimnieks visā, ko dari! Ik dienu savā darbā atrodam jaunas iespējas un veiksmīgākos risinājumus, turot klientiem dotos solījumus.

Misija: Mēs mainām pasauli!

SIA Citrus Solutions logo