Atpakaļ

Detaļas:

 • Klients:

  Valsts ieņēmumu dienests

 • Periods:

  12/2020 - 05/2022

 • Vieta:

  13 VID objekti visā Latvijā

 • Uzdevums:

  Transporta līdzekļu un konteineru automātiskās identificēšanas sistēmas (TLKAIS) piegāde, modernizācija un uzturēšana

Apraksts:

Transporta līdzekļu un konteineru automātiskās identificēšanas sistēmas (TLKAIS) izstrāde, piegāde, izbūve, ieviešana un uzturēšana 13 VID objektos visā Latvijā.

TLKAIS būtība ir – speciālais auto joslas posms, kas aprīkots ar apskata kamerām, numura noteikšanas kamerām, LED prožektoriem, sensoriem un ass svariem, iebūvētiem ceļa virsmā. Braucot caur šo posmu, kameras un svari fiksē informāciju par kravas un vieglajiem transportlīdzekļiem un nodod to TLKAIS centrālajam mezglam VID vajadzībām.

Projekta ietvaros tika veikta ne tikai vairāku sistēmu projektēšana un būvniecība 13 objektos dažādos Latvijas muitas kontroles punktos un robežšķērsošanas vietās, bet arī nodrošināta ļoti specifiskas programmatūras izstrādāšana un integrēšana ar virkni esošo risinājumu.

TLKAIS ir uzstādīta: Rīgā, Talejas iela 1 (centrālais mezgls); muitas kontroles punktos: Terehovas MKP, Ventspils ostas MKP, Liepājas ostas MKP, Rīgas brīvostas MKP (Kundziņsala), Rīgas brīvostas MKP (Birztalu iela), Grebņevas MKP, Pāternieku MKP, Vientuļu MKP, Silenes MKP; robežšķērsošanas vietās: Pededzes RŠV, Meikšānu RŠV, Kaplavas RŠV.

 • Projekta realizācijas termiņš (projektēšana, būvniecība): 12.2020. – 05.2022.
 • Uzturēšanas periods: 2022. – 2027.