Atpakaļ

Detaļas:

 • Klients:

  SIA Mežaparka birojs

 • Periods:

  2018 - 2019

 • Vieta:

  Kelnes iela 1, Rīga, Latvija

 • Uzdevums:

  Civilbūve, ēkas inženiersistēmu izbūve

Apraksts:

Citrus Solutions,  kā ģenerāluzņēmējs būvē biroja ēku. Tas ir pirmais objekts, kurā Citrus Solutions veic ne tikai inženiertehnisko sistēmu izbūvi, bet arī civilbūves darbus.

Ēka ir daļa no vērienīgākā dzīvojamā īpašuma attīstības projekta Baltijā „Mežaparka rezidences”, kas paredz augstas kvalitātes dzīves, atpūtas un darba konceptu. Biroju ēku veidos trīs stāvi. Telpu plānojums paredz ēkā divu veidu nomas platības: 1. stāvā ir iespēja izveidot vairākas komerctelpas ar atsevišķām ieejām, savukārt 2. un 3. stāvā – modernas biroju telpas.

 • Projekta autori: SIA „DIDRIHSONS ARHITEKTI”, interjeriste Eva Staņēviča
 • Ēkas kopējā platība: 5 556,5 m2
 • Virszemes stāvu skaits – 3, pazemes stāvu skaits – 1.

Viesu autostāvvietas būs izvietotas ap ēku, bet biroju darbinieki savas automašīnas un velosipēdus varēs novietot pazemes vai blakus esošajā virszemes autostāvvietā. Biroju ēka tiek būvēta, balstoties uz ilgtspējīgas būvniecības pamatprincipiem. Tā ir ieguvusi arī A klases energoefektivitātes sertifikātu.

Daļa platību paredzētas veikaliem un birojiem. “Mežaparka Rezidenču” iedzīvotāju un viesu ērtībām tiek izstrādāta koncepcija fitnesa un SPA centra, kā arī restorāna izveidei. Iekštelpās liela uzmanība pievērsta vides dizainam, būs iekārtota strūklaka, plašas terases un galerijas. Arī apkārtējā teritorija ir veidota kā labiekārtots apzaļumots parks.

Kompleksa 1. stāvā iespējams izbūvēt atvērtu terasi. Otrais stāvs veidots kā fleksibla telpa efektīvai biroju plānošanai un dienasgaismas nodrošināšanai. Trešajā stāvā būs pieejamas konferenču telpas un izīrējamas platības. Pagrabstāvā ir autostāvvietas un velosipēdu novietne.

Jau šobrīd projekta komanda ir parādījusi sevi ļoti augstā līmenī, ko atzīmē arī klients. Priekšā ir  izaicinājums noturēt projekta realizāciju izcilā līmenī. Citrus Solutions mērķis ir būvēt profesionāli, kvalitatīvi un veidot skaistāku Mežaparku un Rīgas vidi. Jāatzīmē ka kolēģi piedalījās šī objekta projektēšanas stadijā un, pateicoties izcilam projektēšanas komandas darbam, klients uzticēja uzbūvēt šo ēku no pamatiem līdz nodošanai ekspluatācijā.

Projekta vizualizāciju autori: SIA „DIDRIHSONS ARHITEKTI”

Klienta atsauksme

Ralfs Jansons

Valdes loceklis
‘’Visi darbi veikti profesionāli, līgumā noteiktajos termiņos, pilnā apjomā un kvalitātē saskaņā ar noteiktajā apjoma un kvalitātes prasībām un Latvijas Republikas normatīvajiem aktiem.’’