Atpakaļ

Detaļas:

 • Klients:

  RERE Būve SIA

 • Periods:

  2018 - 2019

 • Vieta:

  Grēcinieku ielā 25, Rīgā

 • Uzdevums:

  Ēkas inženiersistēmu izbūve

 • Īstenotie risinājumi:

  elektroapgādes (EL) un elektronisko sakaru sistēmu (VS - (AS) (BGM)(TK)(DKKS-V)(AVS)(VN) (UAS-UATS) (VAS)(ESS-PK) VST)) izbūve

Apraksts:

Viesnīcas jaunbūve atrodas Vecrīgas teritorijā, Grēcinieku ielā 25, tādu nozīmīgu objektu kā Rātslaukums, Melngalvju nams un Svētā Pētera baznīca areālā. Zemesgabala ziemeļu pusē atrodas Svaru iela, dienvidu pusē – Grēcinieku iela. Ēkas pirmajā stāvā plānotas viesnīcas ēkas publiskās funkcijas – reģistratūra, konferenču centrs, restorāns, komerctelpas, virtuves telpas, vertikālās komunikācijas. Ēkas 2.-6.stāvā būs izvietotas viesnīcas istabas un to servisa telpas. Pazemes stāvā paredzēta sporta zāle un pazemes stāvvieta ar auto liftu, palīgtelpas restorāna un viesnīcas vajadzībām. Ēkas fasādes veidotas kā monolītā dzelzsbetona strukturāls režģis ar metāla fasāžu sistēmas aizpildījumu, kas veidots no caurspīdīgām un necaurspīdīgām stiklotu fasāžu daļām. Daļa no fasādes paredzēta atverama. Betona struktūras virsmas apstrāde iecerēta dažādi fakturēta un tonēta. Apbūvei paredzētā zemesgabala platība ir 1022 kvadrātmetri, ēkas kopējā platība – 5502 kvadrātmetri, bet ēkas kopējā telpu platība – 4979 kvadrātmetri. Viesnīcā būs 100 numuriņi.

Mūsu pārziņā ir vājstrāvu – apsardzes signalizācijas sistēma (AS); fona mūzikas sistēma (BGM); telekomunikācijas (TK); stacionārās dūmu un karstuma kontroles sistēmas automātika (DKKS-V); konferenču audio vizuālā sistēma (AVS); videonovērošanas sistēma (VN); automātiskā ugunsgrēka atklāšanas un trauksmes signalizācijas sistēma (UAS-UATS); vadības automātikas sistēmas (VAS); elektronisko sakaru ārējie tīkli (EST) un iekšējo eletrotīklu (EL) izbūve.

Darbus veicam, izmantojot mūsu sadarbības partneru – BOSCH, Honeywell un citu – labākās tehnoloģijas. Veicamo darbu daudz – viesnīcā kopumā ir 100 numuriņi un darbs jāveic katrā no tiem. 

(©Bilde no RERE grupas arhīva)