Atpakaļ

Detaļas:

 • Klients:

  SIA Enfort

 • Periods:

  2015 - 2016

 • Vieta:

  Rīga, Latvija

 • Uzdevums:

  vājstrāvu sistēmu projektēšana un izbūve, AVK izbūve, elektrības izbūve

Apraksts:

Turpinot veiksmīgo darbību viesnīcu segmentā, iesaistījāmies arī 2016. gadā atklātās viesnīcas IBIS Riga Centre darbos. Izvietota pašā Rīgas centrā, viesnīca pavisam noteikti kļūs par iecienītu tūristu mājvietu, apciemojot Rīgu un Latviju. Mums IBIS tika uzticēti plaša spektra darbi gan pie vājstrāvu projektēšanas un izbūves, gan apkures, ventilācijas un kondicionēšanas (AVK) izbūves. 

Mūus pārziņā bija apkures, ventilācijas un kondicionēšanas, vājstrāvu – videonovērošanas, publiskās apziņošanas un automātisko ugunsdzēsības sistēmu – projektēšana un izbūve, kā arī elektrības izbūve. Darbus veicām, izmantojot mūsu sadarbības partneru – BOSCH, Honeywell un citu – labākās tehnoloģijas. Veicamo darbu bija daudz – viesnīcā kopumā ir 125 numuriņi, un darbs bija jāveic katrā no tiem. Esam gandarīti, ka spējām paveikt sev uzticētos darbus ātri, kvalitatīvi un efektīvi, jo darbiem atvēlētā laika nebija daudz.

Klienta atsauksme

Sergejs Komarovs

Valdes priekšsēdētājs
‘’Visi veicamie darbi tika veikti kvalitatīvi, profesionāli, līgumā noteiktajos termiņos, kā arī atbilstoši LR normatīvajiem aktiem.’’