Atpakaļ

Detaļas:

 • Klients:

  SIA Fraternitas

 • Periods:

  2014 - 2019

 • Vieta:

  Rīga, Latvija

 • Īstenotie risinājumi:

  risinājumi: apkure, ventilācija, kondicionēšana

Apraksts:

Viens no mūsu pirmajiem uzdevumiem AVK (apkures, ventilācijas, kondicionēšanas) sistēmu jomā ir ventilācijas, dzesēšanas un apkures sistēmu projektēšana un ventilācijas un dzesēšanas izbūve klienta SIA Fraternitasbiroja ēkai. C.T.Co ir IT risinājumu un pakalpojumu sniedzējs ar 13 gadu starptautisku darījumu pieredzi.

Uzņēmuma ēkai, kas atrodas Meistaru ielā 33, Valdlaučos, un kas ir A klases biroja ēka, nepieciešams veikt rekonstrukciju. Līdz ar to projekta īstenošanas gaitā mums nākas saskarties ar daudzām arhitektoniskām un dizaina niansēm, kas būtiski ietekmē AVK sistēmu projektēšanas un būvniecības gaitu. Mūsu projektā ne tikai ir paredzēti A klases līmenim atbilstoši mikroklimata parametri, bet ir padomāts arī par augstu energoefektivitāti un ietaupījumu nākotnē uz ekspluatācijas izmaksu rēķina. Visas ventilācijas iekārtas ir aprīkotas ar augstas efektivitātes rekuperatoriem. Tāpat arī ventilācijas sistēmās paredzēts uzstādīt mainīgās gaisa plūsmas VAV vārstus, kas ļauj kontrolēt un nodrošināt telpās optimālu gaisa apmaiņu atkarībā no telpas noslodzes, ekspluatācijas mērķa un esošās situācijas. Dzesēšanas sistēmas sirds būs energoefektīvi čilleri ar freecooling opciju, kas ļaus būtiski ietaupīt dzesēšanai paredzēto elektroenerģijas patēriņu periodos, kad āra gaisa temperatūra būs zemāka par +10 ⁰C.

Mūsu uzņēmuma pārziņā ir arī ēkā izvietotā datu centra ventilācijas un kondicionēšanas risinājumu izstrāde un izbūve. Ir paredzēts uzstādīt Emersoniekārtas – Emerson pašlaik ir viens no līderiem datu centru dzesēšanas sistēmu risinājumu ziņā.

Visu telpu klimata kontroli, iekārtu parametrus, sistēmu statusu un enerģijas patēriņa auditu varēs vadīt ar BMS sistēmas palīdzību, kuru mēs esam gan izstrādājuši, gan arī izbūvējuši.