Atpakaļ

Detaļas:

 • Klients:

  Wisher Enterprises LV

 • Periods:

  2014 - 2016

 • Vieta:

  Rīga, Latvija

 • Uzdevums:

  Vājstrāvu sistēmu projekts; automātisko ugunsdzēsību, publiskās apziņošanas, video novērošanas un datu tīklu sistēmu montāža

Apraksts:

2016. gada vasarā pašā Vecrīgas sirdī Jēkaba ielā 24 durvis vēra jauna luksusa klases pieczvaigžņu viesnīca Pullman Riga Old Town. Viesnīcas ēkas – 18. gadsimtā celto barona Minhauzena zirgu staļļu – renovācija ilga no 2006. līdz 2016. gadam. Tajā, kāda Pullman Riga Old Town izskatās un ko tā saviem klientiem nodrošina šodien, savu roku esam pielikuši arī mēs. 

Darbos Pullman viesnīcā iesaistījāmies jau 2014. gada beigās, izstrādājot vājstrāvu sistēmu projektu. Mūsu pārziņā bija arī viesnīcas būtiskāko sistēmu – automātisko ugunsdzēsību, publiskās apziņošanas, video novērošanas un datu tīklu sistēmu montāža. Kā piedienas augstākās klases viesnīcai, arī savā darbā izmantojām augstākās klases tehnoloģijas no mūsu sadarbības partnera BOSCH. Esam gandarīti par padarīto un lepni, ka esam pielikuši savu roku vēsturiskās ēkas pārtapšanā par mūsdienīgu viesnīcu, vienlaikus saglabājot tās senās vēstures garšu.