Mēs esam gatavi veikt jebkāda veida būvniecību: dzīvojamās mājas, sabiedriskās ēkas, industriālās ēkas. Strādājam gan ar privātajiem klientiem, gan arī ar valsts un pašvaldību pasūtītājiem.

Mēs nodrošinām pilnu būvniecības darbu ciklu: iecere un izpētes darbi; projektēšana un dokumentu saskaņošana; būvlaukuma sagatavošana; būvdarbi; teritorijas labiekārtošana; objekta nodošana ekspluatācijā. Ja esam ģenerāluzņēmējs, tad uzņemamies vienotu atbildību visā projekta norises gaitā.

Mūsu priekšrocības: Katrā objektā, pie kura mēs strādājam, mēs cenšamies maksimāli realizēt jaunākos tehnoloģiskos risinājumus, izmantot kvalitatīvākos materiālus, lai rezultāts būtu maksimāli funkcionāls, energoefektīvs un drošs, estētiski baudāms un ērts lietotājiem. Citrus Solutions ir savs inženiersistēmu projektēšanas dienests, līdz ar to, katrs mūsu klients var būt drošs, ka objektā būs izmantoti ekonomiski un tehnoloģiski efektīvākie risinājumi. Tāpat veicam pilna cikla būvniecības pakalpojumus arī valsts nozīmes un kritiskās infrastruktūras objektos.

Būvniecībā mēs strādājam kā ģenerāluzņēmējs, bet esam gatavi pieslēgties projektiem arī kā partneris vai apakšuzņēmējs, veicot darbus nepieciešamajā apjomā. It īpaši spēcīgi esam inženiersistēmu projektēšanā un ierīkošanā.